simorg-logo2.png

Tarihçe

Simorg Trans Şirketler grubu, edindiği bilgiler, deneyimler ve ilkeler doğrultusunda 2011 senesinde büyük emekler sonucu firma kurulumunu gerçekleştirdi. Büyük bir hızla 2011 ve 2012 seneleri içerisinde İran / Tehran, Bazargan, Tebriz, Bandar Abbas ofislerini kurmayı başardı. Daha sonra yine 2012 senesinde ilk ofisini İstanbul'da kurmasının ardından 2014 senesine gelindiğinde Ankara ve Mardin garajlarının kurulumunu gerçekleştirdi. Sadece 3 sene içerisinde oldukça büyük bir gelişme kaydetti. Yalnızca Türkiye'de değil, dünyada tanınan bir lojistik şirketi olma amacını gerçekleştirmek için neler yapabileceğine odaklandı.

 

2015 senesinde Romanya / Bükreş ofisini açan Simorg Trans Şirketler grubu, 2015 ve 2016 seneleri içerisinde Almanya / Balingen içerisinde de ofis ve depo açılışını gerçekleştirdi. Uluslararası taşımacılık boyutunu çok ileri seviyelere taşıdı. Bununla kalmayarak 2017 senesinde Hollanda - Venlo ile Rusya - Moskova ofislerini de hayata geçirdi. 2018 yılının başlarında Dubai ortaklığı ile açılan ofis ile birlikte, Simorg Trans Şirketler grubu, global seviyesinde bir lojistik şirketi olduğunu bir kez daha kanıtladı. Bugün ticari taşımacılık sektöründe, dünyanın ihtiyaç duyduğu bir şirket haline gelmeyi başarmış durumdadır.

 

Dünyanın en önemli ve farklı noktalarından sağladığı hizmetler ile daha iyisini yapmak adına aralıksız çalışmaya devam ediyor. 2011 senesinden beri daima üzerine bir şeyler ekleyerek elde ettiği başarılarda sürekliliği yakalayabilmek adına, 2018 senesi ve sonrası için belirlediği hedeflerini gerçekleştirmek için çalışmaya da devam edecektir.

Simorg Trans

Değişen küresel güç dengelerinin yaratmış olduğu sorunlara karşılık karayolu taşımacılığında; Doğu-Batı ve Kuzey-Güney koridorlarındaki eksik bağlantılara alternatifler sunulmasına, bölge ülkelerimiz ile transit taşımacılığın geliştirilmesine ve fiziksel olmayan engellerin kaldırılmasına yönelik çalışmalar için doğru yer; Simorg Trans Uluslararası Taşımacılık.

© 2020 by Simorg Trans ®. All rights reserved.
email

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

Hafta İçi: 08:30 - 18:30

​​Hafta Sonu: 08:30 - 13:30

BİZİ TAKİP EDİN

  • Instagram Simorg Trans
  • LinkedIn Simorg Trans