top of page

Gümrükleme Yönetimi

> HİZMETLER > Gümrükleme Yönetimi

Simorg Trans Gümrükleme Yönetimi

Gümrükleme Yönetim Hizmeti

 

Simorg Trans olarak müşterilerimizin gümrükleme ve yönetim alanında tüm ihtiyaçlarına kısa sürede ve profesyonel çözümler üretiyoruz. Sunduğumuz hizmetlerin kalitesi ve sürekliliği açısından konusunda uzman ekibimizle, müşterilerimizin lojistik alanındaki ihtiyaçlarına cevap verebilmek ve daha hızlı ticaret trafiğine sahip olabilmeleri için tüm danışmanlık sürecini profesyonel ekibimizle yakından takip ederek yürütüyoruz. Lojistik sürecinde yakından takip edilmesi gereken gümrük işlemlerinin yanı sıra GTİP tespitiyle birlikte, ön müsaadelerin de alınabilmesi için mevzuatların gerektirdiği şekilde hareket ediyoruz. Bu sayede müşterilerimize doğru ve zamandan tasarruf sağlayan bir hizmet sunmuş oluyoruz.

 

Kamu kurum ve kuruluşları bünyesinde gerekli incelemelerin yapılması esnasında, titizlikle takip edilmesi, çözümlenmesi gereken tüm işlemleri müşterilerimiz adına biz yönetiyor ve sorunsuz sonuçlanması için bu yönetimi profesyonel biçimde sürdürüyoruz. Gümrük süreçlerinde müşterilerimizin zaman kazanmasını sağlayan sipariş, stok takibi ve raporlama hizmetlerimizle hem hızlı hem de kaliteli çözümler sunuyoruz. Şeffaf ve kaliteli hizmet anlayışıyla hareket ederek müşterilerimizin danışmanı olarak, izlenmesi gereken adımları kendi işimiz olarak benimseyerek hareket ediyoruz. Dahilde ve Hariçte İşleme İzin Belgeleri alımıyla takibi, KDV ve İthalat Vergisi Yönetimi hizmetlerimizle tamamen müşterilerimize çözüm odaklı imkanlar sunuyoruz.

 

Ticari Taşımacılık sektörü içerisinde yer alan Smorg Trans olarak sunduğumuz hizmetler ve performans kalitesiyle, her geçen gün sağlam adımlarla ilerleyerek bugünlere geldi. Ticari Taşımacılık alanında bulunan pek çok firma arasından sıyrılarak üst sıralardaki basamaklarda yer almamızın nedeni; taşımacılık sektöründeki yenilikleri ve teknolojik gelişmeleri takip ederek daima büyümeye devam eden bir firma olmamızdan kaynaklanıyor. Bu durum ise bize, uzun yıllara dayanan tecrübemizle bugünlere kadar gelmiş olmanın haklı gururunu yaşatıyor.

 

Bünyemizde yer alan gözlem ve yükleme ekibimiz yıl içerisinde pek çok müşterimize, sınır tanımayan güvenlik zincirinin temeli olan en baştaki halkayı sunuyor. Yükleme sırasında yapılan çekimler, işlemler sonrasında yüklemenin süreçlerini tekrar kontrol etmemizi sağlıyor. Böylelikle sunduğumuz gümrükleme yönetimi ile ticarete hız kazandırmanın yanı sıra, müşterilerimizin güvenini de kazanmayı başarıyoruz. Aynı zamanda işimizdeki hakimiyetimiz ve profesyonelliğimiz sayesinde ileriye dönük hedeflerimize ve müşterilerimizle birlikte imza atacağımız başarılı işlere bir adım daha yaklaşmış oluyoruz.

bottom of page