top of page

HİZMETLER

Simorg Trans Uluslararası Karayolu Taşımacılığı

Karayolu Taşımacılığı

Müşterilerden gelen taleplerden doğrultusunda gerçekleştirilen ve uluslararası nakliye hizmetlerinde çok önemli bir yere sahip olan kara yolu taşımacılığı, günümüz teknolojileri ve yöntemleri kullanılarak kusursuz bir şekilde uygulanmaktadır.

Simorg Trans Uluslararası Havayolu Taşımacılığı

Havayolu Taşımacılığı

Her geçen gün çok daha önemli bir hale gelen hava yolu taşımacılığı, hızlı ve güvenilir olması nedeni ile özellikle değerli ürünlerin taşınmasında tercih ediliyor.

Simorg Trans Uluslararası Denizyolu Taşımacılığı

Denizyolu Taşımacılığı

İhtiyaca uygun özelliklere sahip araçlar kullanılmak üzere yerine getirilen uluslararası ev eşya taşımacılığı hizmetlerinde, gerekli olan tüm süreçler adım adım ve dikkatli bir şekilde yerine getirilmektedir.

Simorg Trans Proje Taşımacılığı

Proje Taşımacılığı

Ağırlık ve hacim olarak standart dışı büyük yüklerin taşınması ile ilgili olan proje taşımacılığı, söz konusu yüklerin bir yerden başka bir yere nakledilmesidir. Proje taşımacılığında yükün zamanında güvenilir ve hasarsız biçimde taşınması önemlidir.

Simorg Trans Fuar ve Etkinlik Lojistiği

Fuar ve Etkinlik Lojistiği

En önemli ve dikkat gerektiren taşımacılık hizmetlerinden biri olan uluslararası fuar taşımacılığı hizmeti, fuara katılacak olan firmaların yükünü önemli ölçüde azaltmaktadır.

Simorg Trans Uluslararası Ev Eşyası Taşımacılığı

Uluslararası Ev Eşyası Taşımacılığı

İhtiyaca uygun özelliklere sahip araçlar kullanılmak üzere yerine getirilen uluslararası ev eşya taşımacılığı hizmetlerinde, gerekli olan tüm süreçler adım adım ve dikkatli bir şekilde yerine getirilmektedir.

Simorg Trans Depolama ve Dağıtım

Depolama ve Dağıtım

İmalattan pazarlamaya kadar hemen her firmanın ihtiyacı olan depolama ve dağıtım hizmetleri, belirlenen hedefe doğru alınan yolda en önemli ve olmazsa olmaz ayrıntı olarak düşünülebilir.

Simorg Trans Gümrükleme Yönetimi

Gümrükleme Yönetimi

Smorg Trans olarak müşterilerimizin gümrükleme ve yönetim alanında tüm ihtiyaçlarına kısa sürede ve profesyonel çözümler üretiyoruz.

bottom of page