top of page

Hakkımızda

> KURUMSAL > Hakkımızda

1987 yılında sektörde hizmet vermeye başlayan firmamız, modern teknolojiden aldığı destekle lojistik hizmetlerinde müşteri beklentilerine odaklanan bir çalışma performansı sergiler. Mevcut çalışmalarının kalite standartlarını belgelemek amacıyla 2001 yılında ISO 9001:2000 revizyonunu uygulamaya sokan yönetim anlayışımız, Toplam Kalite Yönetimi Çalışmalarına da 2005 yılında başlamıştır.

 

Müşteri Odaklı Hizmet Önceliği

 

Attığı her adımda müşteri beklentilerine odaklanan Simorg Trans olarak, vizyonumuzu düzenli olarak günceller, kısa zaman içinde ve düşük maliyetlerle müşterilerimizin iş ortağı olmaya çalışırız. 2003 yılında almaya hak kazandığımız ISO 10002 Müşteri Memnuniyet Belgesi, çalışma anlayışımızın bir yansıması olarak sektörde dikkat çekmeyi başarmıştır.

 

Ulusal Kalite Hareketinin bir üyesi olan şirketimiz, uluslararası projelerde de adından söz ettirmiştir. Lojistik ve gümrükleme hizmetlerinde sunduğumuz müşteri beklentilerine odaklanan çözüm önerileri sayesinde kapsamlı taşımalar gerçekleştiren ekiplerimiz, bulunduğu kulvarda sektöre liderli etmek için özverili çalışmalarını geliştirerek sürdürür.

 

Performans ve hizmet kalitesi dendiğinde akla gelen ilk firmalardan biri olarak hedeflerimize doğru emin adımlarla ilerlerken, sektörde yaşanan gelişmeleri yakından takip eder ve işimizin için uygun olan kısımlarını alarak kullanılır hale getiririz.

 

Uluslararası Taşımacılık, Nakliye ve Lojistik

 

Müşteri taleplerini en iyi şekilde anlamaya odaklanan çalışmalarımız sayesinde, yenilikçi çözüm önerileri üretir ve buradan aldığımız referansla yeni müşteriler kazanarak hizmet alanımızı giderek yaygınlaştırırız. Müşterilerimizin gözünde edindiğimiz güven, departmanlarımızı daha doğru geliştirmeye ve planlamaya odaklıdır.

 

Çok zor olarak tanımlanan nakliye taleplerinde de imkansızı başarma gayretinde olan ekiplerimiz, "Devamlı Hizmet" sloganıyla fark yaratır ve lojistiğin geleceğini belirlemede etkili rol oynar. Sahip olduğumuz deneyimi sunduğumuz pratik çözüm önerilerinde gözler önüne seren çalışma anlayışımız sayesinde kuralları koyar ve işin istenen şekilde sonuçlanması için üstün bir çaba sarf ederiz. Kurduğumuz stratejik çözümleri plana doğru bir şekilde aktarır, uygulama aşamasında da rakiplerimizden bir adım öne geçerek ihtiyaçların zaman kaybı yaşanmadan çözülmesini sağlarız.

 

Kazanç odaklı çözüm önerileriyle dikkat çeken hizmetlerimiz, lojistik sektörünün kurallarını koyarken müşteri beklentilerinin en ideal seviyede eksiksiz olarak karşılanmasına odaklanır. Sürecin yönetiminden güven hedefli iletişime kadar sadece bir nakliye firması değil sadık bir dost olan Simorg Trans, iş ortaklarının yükünü hafifletmek için çalışır.

Simorg Trans

Değişen küresel güç dengelerinin yaratmış olduğu sorunlara karşılık karayolu taşımacılığında; Doğu-Batı ve Kuzey-Güney koridorlarındaki eksik bağlantılara alternatifler sunulmasına, bölge ülkelerimiz ile transit taşımacılığın geliştirilmesine ve fiziksel olmayan engellerin kaldırılmasına yönelik çalışmalar için doğru yer; Simorg Trans Uluslararası Taşımacılık.

bottom of page